Пн.-Пт.: 9:00 - 18:00
Як правильно мити металопластикові вікна.
Завжди набагато приємніше дивитися на навколишній світ через кришталево чисте скло вашого вікна. Але, на жаль, такими вікна бувають не завжди. Опади, пил і вихлопні гази неминуче призводять до їхнього поступового забруднення, що негативно позначається не тільки на світлопропускній здатності, але і на зовнішньому вигляді вікон.
У нашому кліматі вікна бажано мити щонайменше двічі на рік. Якщо ваші вікна стандартного розміру і всі стулки відкриваються, процес миття вікон проходить досить легко і швидко. Але практика показує, що більшість вікон мають щонайменше одну або кілька глухих секцій.
У своєму будинку або квартирі, яка розташована на першому поверсі, можна просто поставити драбину або використати щітку з довгою ручкою. Але, якщо ваша квартира розташована на 25 поверсі, процес миття вікна зовні проходить зовсім інакше.
В якій послідовності рекомендується виконувати роботи з миття вікон? Весь процес умовно можна поділити на такі етапи:
1. Миття віконних рам.
В якості миючої речовини можна застосовувати як спеціальні засоби для миття пластику, так і звичайні побутові рідини для миття посуду. Мити раму бажано м'якою тканиною або губкою. Не можна застосовувати для цього скребки та губки з абразивом!
2. Миття склопакетів.
Як правило, склопакети можна мити з використанням звичайних засобів для скла, які продаються у більшості наших магазинів. Вони оснащені розпилювачами та дуже зручні у використанні. Засіб потрібно рівномірно нанести на поверхню скла та ретельно протерти його м'якою ганчіркою. Скло краще очищати зверху донизу. Швидше за все, процедуру потрібно буде повторити кілька разів. Для видалення надлишкової вологи зі скла можна використовувати спеціальні скребки.
3. Очищення фурнітури.
Бажано за допомогою пилососа очистити поверхню фурнітури від пилу та сміття. Всі зовнішні механізми можна протерти вологою ганчіркою, а потім дати їм висохнути. Якщо є бажання та вміння, то можна змастити фурнітуру згідно з інструкцією з експлуатації вікна.
4. Миття підвіконь та відливів.
Завершуємо процес миттям підвіконь та відливів. Підійдуть будь-які ганчірки або губки без абразивів, а також вода з додаванням невеликої кількості миючої речовини.
У будь-якому випадку спочатку бажано вимити вікна із зовнішнього боку, а потім починати прибирання всередині приміщення.